Regulamin Kart Podarunkowych

ZASADY NABYWANIA I UŻYTKOWANIA KARTY PODARUNKOWEJ STYLOWY BAAAZAR

 1. Karta podarunkowa (Karta) jest własnością wydawcy, okaziciel karty jest tylko jej użytkownikiem.
 2. Karta dostepna jest w nastepujacych formach:

   a. Karta sprzedawana w punktach sprzedaży stacjonarnej- bon podarunkowy wydrukowany.

   b. Karta sprzedawana na stronie internetowej stylowybaaazar.pl - kod rabatowy wysyłany na adres mailowy.

 3. Karta pozwala na jednorazowy zakup dowolnych artykułów dostępnych w sprzedaży stacjonarnej lub na stylowybaaazar.pl.
 4. Płatności za karte można dokonać w dowolny sposób akceptowany na stylowybaaazar.pl lub gotówką w sprzedaży stacjonarnej, w zaleznosci od miejsca zakupu karty. W żadnym przypadku nie można zapłacić inną kartą podarunkową.
 5. Zawartość karty nie podlega zwrotowi ani nie jest wymienialna na gotówke. Możliwy jest zwrot Karty, która nigdy nie została użyta, w czasie 14 dni od daty zakupu, majac na uwadze ustawowy termin zwrotu.
 6. Karty można użyć tylko raz, kwota pozostała na karcie przepada.
 7. Artykuły nabyte za pomocą Karty podlegaja tym samym zasadom zwrotów co wszystkie pozostałe produkty zakupione w tych sklepach.
 8. W przypadku zwrotu produktów zakupionych za pomocą Karty, klient otrzyma kod rabatowy na równowartość zwracanego produktu.
 9. Karta jest dokumentem na okaziciela. Odpowiedzialność za wykorzystanie i przechowywanie karty ponosi wyłącznie jej posiadacz.
 10. Karty pozyskane w sposób niedozwolony zostaną unieważnione, nie będzie można ich użyć, a środki na nich dostępne nie będą mogły zostać zwrócone.
 11. Nabycie i / lub korzystanie z Karty oznacza pełną akceptacje niniejszych ogólnych warunków, które zostały dostarczone w momencie nabycia karty i są dostępne stacjonarnie i na stylowybaaazar.pl .
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl